9903 BLACK MOONLIGHT
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9903 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 218cm / 86inch |
| Height | 187cm / 74inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 260kg |
| Block | 9903 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 305cm / 120inch |
| Height | 182cm / 72inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 350kg |